a a a
2017-12-28

Zapisz się na język rosyjski!

   O tym, że znajomość języków obcych jest w życiu bardzo przydatna, nie trzeba nikogo przekonywać. Do grona tych, które warto znać należy z pewnością rosyjski. Okazja do jego nauki będzie już niebawem. W lutym przyszłego roku rozpoczyna się bowiem kurs organizowany przez parafię św. Jana Teologa w Białymstoku.

   Zajęcia obejmą 30 godzin lekcyjnych. Prowadzone będą na różnych poziomach, od podstawowego do średnio zaawansowanego. Kurs przygotuje m.in. do matury, skierowany będzie też do dzieci od IV klasy szkoły podstawowej, młodzieży gimnazjalnej, licealnej oraz studentów. Terminy zajęć zostaną ustalone po uprzednim zebraniu się grup pod kątem stopnia zaawansowania. Dla efektywności nauczania będą to grupy kilkuosobowe.

   Lekcje będą odbywały się w sali parafii św. Jana Teologa przy ul. Herberta 61. Cały kurs kosztuje 300 zł (10 zł/h). Zajęcia poprowadzi Halina Chodakowska, filolog z wykształcenia oraz tłumacz przysięgły. Prowadząca ma bogate doświadczenie w nauczaniu na różnych poziomach językowych, pracuje z młodzieżą, studentami i doktorantami. Jej uczniowie to wielokrotni laureaci konkursów oraz olimpiad przedmiotowych.

    Zapisy trwają do końca stycznia 2018 roku w kancelarii parafialnej
lub pod numerem tel. 503 505 798.


serwisy internetowe strony internetowe