a a a
2019-09-02

Zapisy na kurs języka rosyjskiego

Zapisz się na język rosyjski!

O tym, że znajomość języków obcych jest w życiu bardzo przydatna, nie trzeba nikogo przekonywać. Do grona tych, które warto znać należy z pewnością rosyjski. Okazja do jego nauki będzie już niebawem. W październiku rozpoczyna się bowiem kolejny kurs organizowany przez parafię św. Jana Teologa w Białymstoku.

Zajęcia obejmą 70 godzin lekcyjnych. Prowadzone będą na różnych poziomach, od podstawowego do średnio zaawansowanego. Kurs przygotuje m.in. do matury, skierowany będzie też do dzieci od IV klasy szkoły podstawowej, młodzieży licealnej oraz studentów. Terminy zajęć zostaną ustalone po uprzednim zebraniu się grup pod kątem stopnia zaawansowania. Dla efektywności nauczania będą to grupy kilkuosobowe.

Lekcje będą odbywały się w sali parafii św. Jana Teologa przy ul. Herberta 61. Cena jednej godziny lekcyjnej 10zł. Zajęcia poprowadzi Pani Halina Chodakowska, filolog z wykształcenia oraz tłumacz przysięgły. Prowadząca ma bogate doświadczenie w nauczaniu na różnych poziomach językowych, pracuje z młodzieżą, studentami i doktorantami. Jej uczniowie to wielokrotni laureaci konkursów oraz olimpiad przedmiotowych.

W tym roku otwieramy zapisy do grupy, w której młodzież będzie się  przygotowywała do  zdawania certyfikatu z języka rosyjskiego na poziomie A2, B1.

Zapisy trwają do końca września 2019 roku w kancelarii parafii lub pod numerem tel. 503 505 798.

 
serwisy internetowe strony internetowe