a a a

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

Harmonogram Nabożeństw-  Kwiecień 2021 




02.IV. Piątek
17:00 Liturgia Uprzednio Uświęconych Darów


03.IV. Sobota (Wspomnienie zmarłych)
09:00 Liturgia św. Jana Chryzostoma i Ogólna Panichida
17:00 Całonocne Czuwanie

04.IV. Niedziela (Świętego Krzyża)
08:00 Liturgia św. Bazylego Wielkiego
10:00 Liturgia św. Bazylego Wielkiego
Molebień do Matki Bożej przed Jej Poczajowską Ikoną
17:00 Pasja

06.IV. Wtorek
17:00 Całonocne Czuwanie

07.IV. Środa (Święto Zwiastowania Najświętszej Bogurodzicy)
09:00 Liturgia św. Jana Chryzostoma

09.IV. Piątek
17:00 Liturgia Uprzednio Uświęconych Darów

10.IV. Sobota (Wspomnienie zmarłych)
09:00 Liturgia św. Jana Chryzostoma i Ogólna Panichida
17:00 Całonocne Czuwanie

11.IV. Niedziela (św. Jana Klimaka)
08:00 Liturgia św. Bazylego Wielkiego
10:00 Liturgia św. Bazylego Wielkiego
17:00 Pasja

14.IV. Środa
08:00 Liturgia Uprzednio Uświęconych Darów
17:00 Jutrznia z czytaniem Kanonu Św. Andrzeja z Krety

15.IV. Czwartek
08:00 Liturgia Uprzednio Uświęconych Darów

16.IV. Piątek
08:00 Liturgia Uprzednio Uświęconych Darów
17:00 Jutrznia z czytaniem Akatystu do Bogurodzicy

17.IV. Sobota Akatystu (Wychwalanie Matki Bożej)
09:00 Liturgia św. Jana Chryzostoma
17:00 Całonocne Czuwanie

18.IV. Niedziela (św. Marii Egipskiej)
08:00 Liturgia św. Bazylego Wielkiego
10:00 Liturgia św. Bazylego Wielkiego
17:00 Wieczorne Nabożeństwo Odwołane !!!
21.IV.  Środa
08:00 Liturgia Uprzednio Uświęconych Darów

23.IV. Piątek
17:00 Liturgia Uprzednio Uświęconych Darów

24.IV. Sobota Łazarza (Wskrzeszenie św. Łazarza)
09:00 Liturgia św. Jana Chryzostoma
17:00 Całonocne Czuwanie

25.IV. Niedziela Palmowa (Wjazd Jezusa do Jerozolimy)
08:00 Liturgia św. Jana Chryzostoma
10:00 Liturgia św. Jana Chryzostoma
Po każdej liturgii poświęcenie palm
17:00 Wieczorne Nabożeństwo Odwołane !!!
26.IV. Wielki Poniedziałek
08:00 Liturgia Uprzednio Uświęconych Darów

27.IV. Wielki Wtorek
08:00 Liturgia Uprzednio Uświęconych Darów
16:00 Sakrament namaszczenia chorych oraz
wieczorna  Liturgia Uprzednio Uświęconych Darów

28.IV. Wielka Środa
08:00 Liturgia Uprzednio Uświęconych Darów

29.IV. Wielki Czwartek
08:00 Liturgia św. Bazylego Wielkiego
17:00 Jutrznia z czytaniem 12 fragmentów Ewangelii

30.IV. Wielki Piątek
Święta Liturgia nie jest sprawowana.
14:00 Wieczernia, wyniesienie Płaszczenicy i Małe Powieczerze
18:00 Jutrznia i procesja z Płaszczenicą

01.V. Wielka Sobota
07:00 Liturgia św. Bazylego Wielkiego
12:00 – 16:00 oświęcenie pokarmów
23:30  NABOŻEŃSTWO PASCHALNE
02.V. Niedziela PASCHA
13:00  Wielka Paschalna Wieczernia

03.V. Poniedziałek Paschy (Św. męcz. Gabriela Zabłudowskiego, św. Mikołaja Serbskiego)
08:00 Święta Liturgia
Molebień w intencji maturzystów

04.V. Wtorek Paschy
08:00 Święta Liturgia

05.V. Środa Paschy
08:00 Święta Liturgia

06.V. Czwartek Paschy (Św. wielkiego męcz. Jerzego)
08:00 Święta Liturgia

08.V. Sobota Paschy (Paschalna modlitwa za zmarłych, św. Apostoła i Ewangelisty Marka)
09:00 Święta Liturgia i Ogólna Panichida
Po liturgii wiernym rozdawany będzie artos
17:00 Całonocne Czuwanie

09.V. Niedziela Antypaschy (Apostoła Tomasza)
09:00 Święta Liturgia
Po liturgii wiernym rozdawany będzie Artos
17:00 Wieczernia i Akafist do św. lekarzy Kosmy i Damiana

12.V. Środa
08:00 Święta Liturgia

15.V. Sobota
09:00 Święta Liturgia
17:00 Całonocne Czuwanie

16.V. Niedziela (Św. św. Niewiast Niosących Wonności)
09:00 Święta Liturgia
17:00 Wieczernia i Akafist do św. lekarzy Kosmy i Damiana


 

 

 

 

 

serwisy internetowe strony internetowe