a a a

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

Harmonogram Nabożeństw-  Czerwiec/Lipiec/Sierpień 2021 




02. VI. Środa
08:00 Święta Liturgia


05.VI. Sobota
09:00 Święta Liturgia
17:00 Całonocne Czuwanie


06.VI. Niedziela (O Ślepcu, Św. św. męczenników Chełmskich i Podlaskich)
09:00 Święta Liturgia
Molebień do Matki Bożej przed Jej Poczajowską Ikoną
17:00 Wieczernia i Akafist do św. lekarzy Kosmy i Damiana


09.VI. Środa (Zakończenie święta Paschy)
08:00 Święta Liturgia
17:00 Całonocne Czuwanie


10.VI. Czwartek (Święto Wniebowstąpienia Pańskiego)
09:00 Święta Liturgia


12.VI. Sobota (św. Dawida Gruzińskiego)
09:00 Święta Liturgia
17:00 Całonocne Czuwanie


13.VI. Niedziela (Św. św. Ojców I Soboru Powszechnego)
09:00 Święta Liturgia
17:00 Wieczernia i Akafist do św. lekarzy Kosmy i Damiana


16.VI. Środa
08:00 Święta Liturgia


19.VI. Sobota Rodzicielska (Wspomnienie zmarłych)
09:00 Święta Liturgia i Ogólna Panichida
17:00 Całonocne Czuwanie
Spowiedź pierwszych klas Szkół Podstawowych


20.VI. Niedziela (Zesłanie Ducha Świętego na Apostołów, Pięćdziesiątnica)
09:00 Święta Liturgia
W czasie Św. Liturgii dzieci pierwszych klas przystąpią do sakramentu Eucharystii
Molebień dziękczynny za uczniów i nauczycieli

17:00 Nabożeństwo odwołane !!!


23.VI. Środa
08:00 Święta Liturgia


26.VI. Sobota
09:00 Święta Liturgia
17:00 Całonocne Czuwanie


27.VI. Niedziela (Wszystkich Świętych)
09:00 Święta Liturgia
17:00 Całonocne Czuwanie


28.VI. Poniedziałek VIDOVDAN  (św. wiel. męcz. Łazarza Serbskiego)
09:00 Święta Liturgia


30.VI. Środa
08:00 Święta Liturgia


03.VII. Sobota
09:00 Święta Liturgia
17:00 Całonocne Czuwanie



                                                Lipiec 2021

04.VII. Niedziela (Wszystkich Świętych Ziemi Ruskiej)
09:00 Święta Liturgia
Molebień do Matki Bożej przed Jej Poczajowską Ikoną
17:00 Wieczernia i Akafist do św. lekarzy Kosmy i Damiana


07.VII. Środa (Narodzenie św. Jana Chrzciciela)
08:00 Święta Liturgia


10.VII. Sobota
09:00 Święta Liturgia
17:00 Całonocne Czuwanie


11.VII. Niedziela (Wszystkich Świętych Ziemi Białoruskiej, Ikony Matki Bożej „Trojeruczycy”)
09:00 Święta Liturgia
17:00 Wieczernia i Akafist do św. Lekarzy Kosmy i Damiana


12.VII. Poniedziałek (Świętych Apostołów Piotra i Pawła)
08:00 Święta Liturgia


14.VII. Środa (Św. św. darmo leczących Kosmy i Damiana)
08:00 Święta Liturgia


17.VII. Sobota
09:00 Święta Liturgia
17:00 Całonocne Czuwanie


18.VII. Niedziela
09:00 Święta Liturgia
17:00 Wieczernia i Akafist do św. lekarzy Kosmy i Damiana


21.VII. Środa (Kazańskiej Ikony Matki Bożej)
08:00 Święta Liturgia


24.VII. Sobota (Św. równej apostołom księżnej Olgi)
09:00 Święta Liturgia
17:00 Całonocne Czuwanie


25.VII. Niedziela (Ikony Matki Bożej „Trojeruczycy”)
09:00 Święta Liturgia
17:00 Wieczernia i Akafist do św. lekarzy Kosmy i Damiana


28.VII. Środa (Św. równego apostołom księcia Włodzimierza)
08:00 Święta Liturgia


31.VII. Sobota
09:00 Święta Liturgia
17:00 Całonocne Czuwanie


01.VIII. Niedziela (Świętych Ojców Sześciu Soborów Powszechnych)
09:00 Święta Liturgia
Molebień do Matki Bożej przed Jej Poczajowską Ikoną
17:00 Nabożeństwo odwołane !!!



                                               Sierpień 2021

02.VIII. Poniedziałek (Proroka Eliasza)
08:00 Święta Liturgia


04.VIII. Środa (Św. równej apostołom Marii Magdaleny)
08:00 Święta Liturgia


05.VIII. Czwartek (Poczajowskiej Ikony Matki Bożej)
08:00 Święta Liturgia


07.VIII. Sobota (Zaśnięcie Świętej Anny, Matki Bogurodzicy)
09:00 Święta Liturgia
17:00 Całonocne Czuwanie


08.VIII. Niedziela
09:00 Święta Liturgia
17:00 Wieczernia i Akafist do św. lekarzy Kosmy i Damiana


09.VIII. Poniedziałek (Św. wielkiego męcz. i cudotwórcy Pantelejmona)
08:00 Święta Liturgia


11.VIII. Środa
08:00 Święta Liturgia


14.VIII. Sobota (Świętego Krzyża)
08:00 Święta Liturgia
17:00 Całonocne Czuwanie


15.VIII. Niedziela
09:00 Święta Liturgia
17:00 Wieczernia i Akafist do św. lekarzy Kosmy i Damiana


18.VIII. Środa
08:00 Święta Liturgia


19.VIII. Czwartek (Święto Przemienienia Pańskiego)
09:00 Święta Liturgia
Po zakończeniu Liturgii duchowny święci winogrona i inne owoce


21.VIII. Sobota
09:00 Święta Liturgia
17:00 Całonocne Czuwanie


22.VIII. Niedziela (Apostoła Macieja)
09:00 Święta Liturgia
17:00 Wieczernia i Akafist do św. lekarzy Kosmy i Damiana


25.VIII. Środa
08:00 Święta Liturgia


27.VIII. Piątek
17:00 Całonocne Czuwanie


28.VIII. Sobota (Święto Zaśnięcia Najświętszej Bogurodzicy)
09:00 Święta Liturgia
Po zakończeniu Liturgii duchowny święci bukiety ziół
17:00 Całonocne Czuwanie


29.VIII. Niedziela
09:00 Święta Liturgia
Molebień do Matki Bożej przed Jej Poczajowską Ikoną oraz w intencji dobrego i błogosławionego Nowego Roku Szkolnego 2021/2022.
17:00 Wieczernia i Akafist do św. lekarzy Kosmy i Damiana



serwisy internetowe strony internetowe